Φόρουμ

Ιδιωτικών Κλινικών όλης της Χώρας ΣΣΕ 2012 ΠΚ 7/20

7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #18 από deltionomothesias
Ανακοινώθηκε η νέα συλλογική σύμβαση εργασίας για τις ιδιωτικές κλινικές όλης της χώρας!!!

Πηγή:

ΟΕΝΕΤ

Παρακαλούμε επιλέξτε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #26 από Barons
Καλημέρα και απο εμένα.Το 2004 εισήχθει και εγώ στο νοσοκομείο με συμπτώματα ταχυκαρδίας αλλα και αρρυθμίας.Η κρισιμότητα της κατάστασης οδήγησε αμέσως στην διαδικασία του ablation.Η αντιμετώπιση και το ενδιαφέρον των γιατρών σε προσωπικό επίπεδο αλλά και σε θέμα ιατρικής μέριμνας ηταν άψογη,χωρίς κανένα οικονομικό αντάλλαγμα.Μετά και το εξιτήριο απο τον Ευαγγελισμό,ακολουθησε περαιτέρω ιατρικός έλεγχος,λόγω ανησυχίας των γονιών μου και σε αλλους γιατρούς,τοσο στο Ωνάσειο,στην Θεσσαλονίκη,αλλά και στο εξωτερικό.Το κοινό συμπέρασμα όλων ηταν οτι οι γιατροι του Ευαγγελισμου λειτούργησαν με τον καλυτερο δυνατό τρόπο,αντιμετωπίζοντας άριστα το πρόβλημα.Εν κατακλείδι μετα απο 7 χρόνια είμαι δόξα τον Θεο μια χαρά,χωρίς πλέον φαρμακευτική περίθαλψη,τρέχω κάθε μέρα εως 15Km και το βασικότερο η καρδιά μου ανταπεξηλθε πολύ καλά στην περίοδο της εγκυμοσύνης η οποια και αποτελεί ενα κρίσιμο τεστ της καρδιακής λειτουργίας.Θεωρώ οτι στις μέρες μας η παραπάνω επέμβαση μπορεί να αντιμετωπιστεί πλήρως από κάθε σοβαρό και ικανό γιατρό.

unlimoffers.com/recardio-greece-cyprus/

Παρακαλούμε επιλέξτε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

• Δεν επιτρέπεται: η δημιουργία νέου θέματος.
  • Δεν επιτρέπεται: η απάντηση.
  • Δεν επιτρέπεται: η επεξεργασία του μυνήματός σας.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα

Αναζήτηση